Twój sklep w internecie

Wiem jak trudno rozpocząć coś nowego, zaczynać jest najtrudniej! Dlatego pomogę Ci uruchomić Twój sklep internetowy. W ramach współpracy otrzymasz to, czego potrzebujesz do uruchomienia swojej sprzedaży! Rozpocznij już dziś prowadzić swój włąsny sklep internetowy.

Co oferuję w ramach uruchomienia e-sklepu

Bujdę sklepy na systemie opartym o otwartą licencję jak PrestaShop, WooCommerce.

Gotowy e-sklep
Twój sklep internetowy będzie miał wszystko, czego ci potrzeba do profesjonalnej sprzedaży online. Wygląd, płatności, dostawa, łatwa obsługa zamówień i towaru.
Integracja z:
płatnościami, kurierami, serwisami aukcyjnymi i wiele innych. Wspólnie stworzymy rozwiązanie dające korzyści Tobie i Twoim klientom. Dotrzyj do milionów klientów dostępnych w internecie.
Wsparcie

W ramach naszej współpracy otrzymujesz pełne wsparcie: szkolenie z obsługi sklepu, pomoc w zatowarowaniu sklepu, pełnej integracji w zakresie płatności i kurierów. 

Bezpieczeństwo
Pełne bezpieczeństwo Twojego sklepu. W ramach naszej współpracy korzystasz z protokołu SSL. Dodatkowe rozwiązania zabezpieczają Twój sklep i Twoich klientów.

Buduję solidne sklepy

Bujdę sklepy na systemie opartym o otwartą licencję jak PrestaShop, WooCommerce. Dzięki temu możesz rozwijać ofertę swojego sklepu lub dogrywać nowe funkcjonalności w dowolnym momencie w przyszłości.

Główne zalety moich e-sklepów

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Poznaję oczekiwania i cele jakie stawia klient przed docelowym rozwiązaniem.
Integracje

E-Sklep w 100% przygotowany do integracji z platformami handlowymi i wieloma innymi serwisami

Prostota

Łatwość zarządzania sklepem: zamówieniami, towarem cenami, promocjami.

Responsywność

Przejrzystość na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. Komputer, laptop, tablet, komórka.

Wsparcie

Otrzymujesz ode mnie pełne wsparcie i szkolenie w okresie wdrożenia e-sklepu.

0
YOUR CART
  • No products in the cart.