Dropshipping

Razem zrobimy to sprawnie, solidnie i tanio. Rozpocznij już dziś prowadzić swój własny sklep internetowy.
I am a tooltip

Jak łatwo rozpocząć sprzedaż w internecie ?

Dropshipping to rozwiązanie dla każdego. Polega na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na hurtownię. Rola sklepu internetowego w tym rozwiązaniu sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do hurtowni, która realizuje wysyłkę towaru do klienta. Twoim zadaniem jest dotarciedo klientów. Razem zrobimy to sprawnie, solidnie i tanio. Rozpocznij już dziś prowadzić swój własny sklep internetowy.
Wybór dostawcy towarów

Wybierz hurtownię, która prowadzi sprzedaż towarów w modelu Dropshippingowym i rozpocznij swoją przygodę ze sprzedażą w internecie

Szkolenie, wiedza, narzędzia

Nawiązując współpracę ze mną, otrzymasz szkolenie, wiedzę oraz gotowe rozwiązanie, gotowe do prowadzenia sprzedaży Dropshippingowej 

Rozpocznij już dziś. Przeprowadzę Cię przez meandry sprzedaży towarów z serwisu Aliexpress

Podstawowe elementy Dropshippingu

Te cztery elementy Dropshippingu otrzymujesz współpracując ze mną. Są kluczowe aby solidnie wystartować i rozpocząć zarabianie na pośrednictwie sprzedaży towarów.

Gotowy e-sklep

Twój sklep internetowy będzie miał wszystko, czego ci potrzeba do profesjonalnej sprzedaży online. Integracja z hurtownią towaru. Wygląd, dostawa, łatwa obsługa zamówień i towaru.

Integracje

Integracja z płatnościami, kurierami, serwisami aukcyjnymi, serwisami z opiniami i wiele innych. Wspólnie stworzymy rozwiązanie dające korzyści Tobie i Twoim klientom.

Wsparcie 24h/7

W ramach naszej współpracy otrzymujesz pełne wsparcie: szkolenie z obsługi sklepu, Wykorzystaj doświadczenie i sprawdź co możesz zdobyć. Zawsze możesz dzwonić.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo Twojego sklepu. W ramach naszej współpracy korzystasz z protokołu SSL. Dodatkowe zabezpieczenia zabezpieczają Twój sklep i Twoich klientów.

0
YOUR CART
  • No products in the cart.