FAQ

Najczęstsze pytania zadawane przez naszych klientów i odpowiedzi na te pytania.

Częste pytania

Znajdziesz tu garść informacji i odpowiedzi.

Czas jaki jest potrzebny, zależy od złożoności przyjetego rozwiązania. Praca nad danym rozwiązaniem jest podzielona na kilka etapów. W każdym z nich uczestniczy odbiorca. Proste rozwiązania to tydzień do dwóch, bardziej złożone kilka miesięcy.

Tak. Tworząc stronę internetową zakładam konieczność uaktualniania zawartych na stronach treści. Dlatego też w takich sytuacjach udostępniam klientowi system CMS (Content Managment System – System Zarządzania Treścią), który pozwala samodzielnie zarządzać informacją na stronach internetowych.

Tak. U wielu klientów pojawia się taka potrzeba, dlatego zawsze używam technik pozwalających na przeprowadznie łatwej i szybkiej modernizacji strony internetowej. Modułowa struktura pozwala na rozbudowywania strony o kolejne funkcjonalności np.: aktualności, formularz kontaktu, ofertę produktową etc,
Tworząc rozwiązania w oparciu o sieć internet wykorzystuję standardy kodowania, które pozwalają sprawnie korzystać z danego rozwiazania na dowolnym urządzeniu, które jest podłączone do internetu. Stawiam na bezpieczeństwo, wygodę i funkcjonalnosć.
Nawiązując współpracę ze swej strony udostęponiam Państwu swoją wiedzę i doświadczenie. Od propozycji i zakupu adresu interentowego, poprzez stworzenie skrzynek poczty elektronicznej, przygotowania i uruchomienia danego rozwiązania, aż do momentu przeszkolenia użytkowników.

Bezpłatna wycena

Uzupełnij formularz i uzyskaj bezpłatną wycenę.

    Potrzebujesz więcej infromacji?

    Nie czekaj skontaktuj się ze mną. Porozmawiamy, odpowiem na pytania.
    Zapraszam do kontaktu.
    0