Dropshipping Aliexpress - integracja - e-sklep

Gotowy sklep internewtowy połączony z największym serwisem sprzedażowym AliExpress

I am a tooltip

Jaki będzie Twój sklep

Twój sklep będzie gotowy do sprzedaży produktów w internecie. W łatwy sposób będziesz mógł z poziomu sklepu zarządzać produktami, dostawami, cenami produktów. Nie czekaj rozpocznij przygodę ze sprzedażą produktów z Aliexpress

Gotowy e-sklep

Twój sklep internetowy będzie miał wszystko, czego ci potrzeba do profesjonalnej sprzedaży online. Integracja z Aliexpress. Wygląd, dostawa, łatwa obsługa zamówień. Łatwe dodawanie produktów do sklepu

Integracje

Integracja obejmuje: dodawanie produktów bezpośrednio z Aliexpress, opisy, warianty, stany, ceny, zdjecia produktów, sposób wysyłki. Ty wiebiersz produkt i imporujesz go do swojego sklepu.

Synchronizacja 24h/7

Pełna synchronizacja stanów produktów ze stanami na Aliexpress. Synchronizowane są również ceny. Automatycznie zmieniają się w Twoim sklepie uwzględniając Twoją marżę.

Zacznij zarabiać

Jedyne co jest wymagane od Ciebie to determinacja i prowadzenie działań pozyskujących klientów. Cały gotowy sklep (domena, serwer i pozostałe elementy) są po mojej stronie. Ty wybierasz produkty !

Rozpocznij już dziś. Przeprowadzę Cię przez meandry sprzedaży towarów z serwisu Aliexpress

Jak łatwo rozpocząć sprzedaż w internecie ?

Dropshipping to rozwiązanie dla każdego. Polega na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na hurtownię. Rola sklepu internetowego w tym rozwiązaniu sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do hurtowni, która realizuje wysyłkę towaru do klienta. Twoim zadaniem jest dotarciedo klientów. Razem zrobimy to sprawnie, solidnie i tanio. Rozpocznij już dziś prowadzić swój własny sklep internetowy.
Wybór towarów

Zastanów się jakei produkty chcesz sprzedawać. Możesz specjalizować się w danej kategorii lub uruchomić multi sklep z wieloma kategoriami

Szkolenie, wiedza, narzędzia

Po uruchomieniu sklepu otrzymujesz bezpłątne szkolenie krok po kroku jak obsługiwać sklep, jak dodawać towary, jak zarządzać towarami w sklepi.

Rozpocznij już dziś. Przeprowadzę Cię przez meandry sprzedaży towarów z serwisu Aliexpress

Kilka pytań i odpowiezi

Czy są jakieś opłaty abonamentowe ?

Nie, niema żadnych abonamentów. Jedynie co 12 miesięcy należy opłacić domenę i serwer. Nie są to wysokie koszty.

Czy muszę ręcznie sprawdzać ceny i stany towarów?

Nie, nie ma takiej potrzeby. Proponowane rozwiązanie samo aktualizuje stany ilościowe towarów i ich ceny w hurtowni.

Wsparcie i pomoc jak długo?

W cenie oferuję 2 miesięczne wsparcie w prowadzeniu sklepu. Po tym okresie możemy ustalić indywidualne warunki. 

Czy będę potrafił obsługiwać sklep?

Tak, otrzymasz szkolenie jak prowadzić sklep. Szkolenie trwa około 2-3 godzin. Do tego masz 2 miesiące wsparcia bez limitów.

0
YOUR CART
  • No products in the cart.