Dropshipping - dla każdego

Dropshipping to rozwiązanie dla każdego. Polega na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na hurtownię. Rola sklepu internetowego w tym rozwiązaniu sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do hurtowni, która realizuje wysyłkę towaru do klienta. Twoim zadaniem jest dotacie do klientów. Razem zrobimy to sprawnie, solidnie i tanio. Rozpocznij już dziś prowadzić swój własny sklep internetowy.

Dowiedz się więcej
dropshipping,sklep internetowy, integracja z hurtownią

Co oferuję

W ramach naszej współpracy

Gotowy e-sklep

Twój sklep internetowy będzie miał wszystko, czego ci potrzeba do profesjonalnej sprzedaży online. Integracja z hurtownią towaru. Wygląd, płatności, dostawa,łatwa obsługa zamówień i towaru. Dodatkowo wsparcie w działaniach reklamowych Twojego sklepu.

Szybka integracja z :

Altualizacja stanów towarów, cen, promocji, produktów dnia. płatnościami,kurierami,serwisami aukcyjnymi, serwisami z opiniami i wiele innych. Korzystając z moich rozwiązań otrzymujesz atrakcyjne rabaty na usługi. Wspólnie stworzymy rozwiązanie dające korzyści Tobie i Twoim klientom.

Wsparcie

W ramach naszej współpracy otrzymujesz pełne wsparcie: szkolenie z obsługi sklepu, pomoc w zatowarowaniu sklepu, pełnej integracji w zakresie płatności i kurierów. Wykorzystaj doświadczenie i sprawdź co możesz zdobyć.

Bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo Twojego sklepu. W rmach naszej współpracy korzystasz z protokołu SSL. Dodatkowe zabezpieczenia zabezpieczają Twój sklep i Twoich klientów.

Skontaktuj się ze mną

Piotr Popławski

Przenieś swoją firmę do internetu.Zarabiaj na e-handlu, zdobywaj nowych klientów. Piotr Popławski

Zapraszam do kontaktu

ul.Moniuszki
Szreniawa 62-052
Komorniki,Poznań

Wysyłam
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy, niezwłocznie się skontaktujemy!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem